Nauczyciele

Anetta Kowalska-Goleniak

Programy Keyboardowe

Anetta Goleniak

Absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach w zakresie pedagogiki wychowania muzycznego i prowadzenia zespołów szkolnych. Pedagog z dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Jej podopieczni regularnie zdobywają laury w licznych konkursach. Jest organizatorem Ogólnopolskiego Festiwalu Keyboardowego Bytom Keyboard Ton.

Prowadzi zajęcia zarówno na keyboardzie jak i na pianinie. Lubi dobrą herbatę i dobrą książkę :)

 

Sebastian Býma

Gitara Akustyczna, Elektryczna i Ukulele

Sebastian Býma

Muzyk, gitarzysta, kompozytor. Od zawsze żyje muzyką, ale nieco ponad 10 lat temu poczuł, że ona może żyć w nim. Zaczął grać na gitarze i pianinie. Po jakimś czasie doszły do tego perkusjonalia oraz ukulele. Obecnie gra na gitarze w zespole Stonage Full of Sun oraz tworzy muzykę do filmów Grupy Filmowej Darwin. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. W wolnym czasie przywdziewa strój pirackiego kapitana i żegluje po Mazurskich wodach w poszukiwaniu legendarnych skarbów (na razie bez skutku) oraz pełni rolę barda na wieczornych ogniskach!

 

Maciej Cybulski

Gitara Klasyczna

Maciej Cybulski

Nauczyciel - dyrektor, gitarzysta, wokalista. Opiekun grup gitarowych ze szczególnym naciskiem na gitarę klasyczną. Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie gitary. W wolnych chwilach śpiewa i gra w zespole szantowym Brasy z którym koncertuje w całej Europie.  Prywatnie ojciec Stasia i Marysi . Hobby to squash, żagle, gotowanie, oraz podróże.

 

Anna Flis

Zajęcia wczesnodziecięce i muzykoterapia

Anna Flis

Absolwentka specjalności "Muzykoterapia" kierunku "Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej" Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Od najmłodszych lat związana z muzyką, ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną II stopnia w Zabrzu w klasie fortepianu. Chórzystka Zabrzańskiego Chóru Młodzieżowego "Resonans con tutti", w którym pełni funkcję instruktora głosu na obozach szkoleniowych. Ukończony kurs animatora zabaw dziecięcych oraz wychowawcy kolonijnego. Interesuje się szeroko rozumianym wpływem muzyki na funkcjonowanie człowieka. Wolne chwile spędza w kinie lub przy dobrej literaturze.

 

Adam Jendrzyk

Perkusja

Adam Jendrzyk

Edukację muzyczną rozpoczął w wieku 7 lat w PSM w Chorzowie. Ukończył szkolenie I i II stopnia. Absolwent Wydziału Wychowania Muzycznego Uniwersytetu Śląskiego. Na perkusji gra od 15 roku życia. Współpracował z wieloma artystami rynku śląskiego oraz krajowego. W ostatnim czasie perkusista zespołu Pin i Yejku.

 

Gabriela Blacha

Wokal

Gabriela Blacha

Wokalistka, skrzypaczka, kompozytorka, instruktorka gospel i autorka tekstów. Absolwentka studiów magisterskich Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale jazzu i muzyki rozrywkowej na kierunku gry na skrzypcach. Liderka Kwartetu C.D.N. Pomysłodawczyni ogólnopolskiego projektu Wesoły Wędrownik, promującego twórczość i działalność pedagogiczną Norberta Blachy. Obecnie pracuje nad pierwszą autorską płytą „Jakubowy dar”, której premierę zaplanowano na jesień 2016 roku.

 

Łukasz Hallek

Gitara basowa

Łukasz Hallek

Gitarzysta basowy, kompozytor, puzonista. Absolwent PSM II stopnia w Zabrzu. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął od muzyki klasycznej, a z czasem przeszedł na muzykę rockową oraz jazzową. Jego utwory są wykonywane w zespołach kameralnych oraz w orkiestrach. Największą jego pasją jest gra na gitarze basowej wykorzystując niekonwencjonalne techniki gry. W przerwie między koncertami lubi sport i ciekawe podróże.

Dane kontaktowe 2

Szkoła Muzyczna YAMAHA MIECHOWICE
41-923 Bytom, ul. Reptowska 53 A (Pawilon Panorama)
tel. 786 286 200
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny: pn - pt 15:30 - 18.00
Zabrze, ul. Gdańska 27

Odwiedź nas na Facebooku