FAQ

Czy muszę mieć instrument?

Na początku nauki instrument nie jest niezbędny, ale po około miesiącu - dwóch należy się w niego zaoparzyć. Na zajęciach korzystać można z instrumentu szkolnego.

 

Gdzie kupić instrument?

Doradzamy i pomagamy w zakupie instrumentu. W każdym przypadku indywidualnie rozpatrujemy zapotrzebowanie ucznia biorąc pod uwagę rodzaj instrumentu oraz jego cenę.

 

Dlaczego wybrać Szkołę Yamaha, a nie lekcje prywatne?

Szkoła Yamaha to przede wszystkim profesjonalizm, lata tradycji, przyjazna rodzinna atmosfera, autorskie programy nauczania, wspólne muzykowanie dzięki pracy w grupach.

Ponadto wszyscy uczniowie naszej Szkoły mają możliwość koncertowania już po kilku miesiącach nauki na profesjonalnej scenie. To główne aspekty które skłaniają do wyboru Szkoły Yamaha, a nie lekcji prywatnych.

 

Ile kosztuje nauka w Szkole Yamaha ?

W zależności od programu cena kształtuje się w granicach 130 zł miesięcznie za zajęcia dla najmłodszych dzieci, po 150 zł miesięcznie za zajęcia instrumentalne. Indywidualne lekcje kosztują 230 zł na miesiąc.

Można uzyskać rabat 10% na drugi program dla 1 ucznia, lub dla drugiego dziecka w rodzinie, oraz 10% przy jednorazowej wpłacie za cały rok szkolny z góry.

 

Czy jeśli nie byłem na zajęciach, muszę za nie płacić?

Zapisując się do Szkoły Yamaha we wrześniu płacimy za cały roczny kurs do końca czerwca. Przykładowo, zapisując się na zajęcia keyboardu płacimy za roczny kurs 1200 zł. Możemy jednak podzielić tę kwotę na 10 rat i płacić miesięcznie po 120 zł. Zapisując się w trakcie roku opłatę roczną pomniejszamy proporcjonalnie do ilości miesięcy do końca czerwca. Niezależnie od ilości zajęć w miesiącu opłata jest stała. Jeżeli uczeń opuści zajęcia, opłata jest niezmienna. Jedynie w przypadku nieobecności nauczyciela, zajęcia są odpracowywane w ustalonym wspólnie z grupą terminie.

 

Czy oprócz opłaty za czesne, są jakieś inne, dodatkowe koszty?

Szkoła nie obciąża uczniów opłatami wakacyjnymi ani za organizacje koncertów. Jedynie trzeba się liczyć z kosztami zakupu podręcznika.

 

Czy za naukę otrzymać można jakieś zaświadczenie, dyplom?

Na koniec każdego roku szkolnego wszyscy uczniowie otrzymują dyplom ukończenia nauki w danym roku szkolnym. Szkoła wystawia także na życzenia ucznia zaświadczenia do szkół o pobieraniu nauki gry na instrumencie.

Kontakt - Miechowice

Szkoła Muzyczna YAMAHA MIECHOWICE
41-923 Bytom, ul. Reptowska 53 A (Pawilon Panorama)
tel. 786 286 200
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny: pn - pt 15:30 - 18.00
Zabrze, ul. Gdańska 27

Odwiedź nas na Facebooku

Numer Konta Bankowego:
Centrum Edukacji i Promocji Muzyki
Bytom, 41-936 ul. Czecha 1
MBank
41 1140 2004 0000 3502 8170 0960