O nas

Szkoły Muzyczne YAMAHA dysponują wszystkimi potrzebnymi programami i dobrze wykształconymi nauczycielami, aby umuzykalniać dzieci od 4. miesiąca życia. "Bezszwowo" połączone programy, dostosowane odpowiednio do wieku dzieci, a także specjalne metody i sposoby nauczania, umożliwiają każdorazowo optymalne wykorzystanie otwartego "rozwojowego okna czasowego". Dlaczego jest tak ważne, aby dziecko możliwie jak najwcześniej miało kontakt z muzyką? Badania wskazują, że muzyka i muzykowanie:

  • wspierają społeczne zachowanie,
  • wspierają rozwój inteligencji,
  • wspierają wydajność mózgu,
  • wspierają całościowy rozwój, jak żadne inne działania,
  • wyraźnie zapobiegają słabej koncentracji.

Młodzież i dorośli mogą na najprzeróżniejszych instrumentach urzeczywistniać swoje muzyczne marzenia we wszystkich muzycznych stylach - od baroku do rocka. Pracujemy na autorskich programach nauczania stworzonych przez ekspertów firmy Yamaha i dostosowanych do wieku uczniów. Nasi uczniowie regularnie prezentują swoje umiejętności na licznych koncertach organizowanych przez Szkołe, a także biorą udział w konkursach, przeglądach, oraz dokonują nagrań audio i video.

W naszej Szkole dbamy o profesjonalizm, radość z muzykowania i rodzinną atmosferę.

Nasi nauczyciele regularnie podwyższają kwalifikacje uczestnicząc w kursach i warsztatach organizowanych przez Centralę Szkół Muzycznych Yamaha w Pułtusku.

Zabrzańska Yamaha Szkoła Muzyczna powstała we wrześniu 2003 roku. Założycielem i dyrektorem Szkoły był mgr Piotr Klapper który pod firmą Centrum Edukacji Muzycznej prowadził Yamahę do stycznia 2011 roku. Obecnie dyrektorem Szkoły jest mgr Maciej Cybulski - zabrzanin, muzyk instrumentalista, absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w klasie Gitary Klasycznej. Yamaha Szkoła Muzyczna Zabrze mieści się w ścisłym centrum miasta przy ul. Gdańskiej 27. Dla rodziców naszych uczniów do dyspozycji jest obszerny, bezpłatny parking. W tym samym budynku co Szkoła mieści się Bawialnia Dyś, siłownia Planet Club oraz punkty usługowe. Po przeciwnej stronie ulicy Korfantego można zrobić zakupy w sklepach Aldi i Biedronka.

Kontakt - Miechowice

Szkoła Muzyczna YAMAHA MIECHOWICE
41-923 Bytom, ul. Reptowska 53 A (Pawilon Panorama)
tel. 786 286 200
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny: pn - pt 15:30 - 18.00
Zabrze, ul. Gdańska 27

Odwiedź nas na Facebooku

Numer Konta Bankowego:
Centrum Edukacji i Promocji Muzyki
Bytom, 41-936 ul. Czecha 1
MBank
41 1140 2004 0000 3502 8170 0960